Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7373
Stary 28.11.2010, 21:59
Podmienimy im mace na podpłomyki

Ktoś tu ma fuksa w PP. Za to amikorz będzie miał ciężką przeprawę w drodze do upragnionej LE.
Cytat:
Pary 1/4 finału Pucharu Polski:
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań - Polonia Warszawa
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Odpowiedz cytując