Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
syeb
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: z Królestwa
Offline
#
19495
28.11.2010, 21:57
Mam pytanko. Orientuje sie ktos czy w playu jest jeszcze oferta z ps3
syeb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do syeb
Znajdź inne posty napisane przez syeb