Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7371
Stary 28.11.2010, 21:52
Ten napastnik moze byc fajny na ME albo na gleboka lawke Chociaz z drugiej strony byl obserwowany od jakiegos czasu Dla mnie jako uzupelnienie to ok, ale jeszcze jeden napadzior do pierwszego skladu pewnie zostanie zakupiony.

PS : Przed swietami starszych braci w wierze musimy pokonac i sprawic ze maca w tym roku nie bedzie taka dobra.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując