Ten napastnik moze byc fajny na ME albo na gleboka lawke

Chociaz z drugiej strony byl obserwowany od jakiegos czasu

Dla mnie jako uzupelnienie to ok, ale jeszcze jeden napadzior do pierwszego skladu pewnie zostanie zakupiony.
PS : Przed swietami starszych braci w wierze musimy pokonac i sprawic ze maca w tym roku nie bedzie taka dobra.