Wyświetl pojedynczy post
ReymontBoy
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 28.11.2010, 21:41
Niemogesiezarejestrowac napisał(a):Wyświetl post
Dużo osób chodzi na mecze futsalu?

Jest zorganizowany doping?
Zwykle miejsc nie brakuje,od kilku meczów próbujemy dopingować potencjał jest,coraz lepiej nam wychodzi ale chętnych wciąż mało.
Na meczu obecny Cleber z synem i bodajże prezes Ludwik Miętta-Mikołajewicz.
Odpowiedz cytując