Niemogesiezarejestrowac napisał(a):

Dużo osób chodzi na mecze futsalu?
Jest zorganizowany doping?
|
Zwykle miejsc nie brakuje,od kilku meczów próbujemy dopingować potencjał jest,coraz lepiej nam wychodzi ale chętnych wciąż mało.
Na meczu obecny Cleber z synem

i bodajże prezes Ludwik Miętta-Mikołajewicz.