Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ReymontBoy
Member
Od: 03.2009
Offline
#
83
28.11.2010, 21:26
Zwycięstwo WISŁY Krakbet Kraków 9-3 nad GKS Tychy,na uwagę zasługuje ostatnia bramka zdobyta przez Białą Gwiazdę rzutem na taśmę w ostatniej minucie.Pozdrawiam
ReymontBoy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ReymontBoy
Znajdź inne posty napisane przez ReymontBoy