domofon napisał(a):

A kim on jest że mieliśmy go wypatrzeć? Przecież wypatrzyliśmy już Bunozę a to jest porównywalnej klasy zawodnik a nawet lepszy który przyszedł do nas z lepszego zespołu i lepszej ligi również pukający do pierwszej reprezentacji swojego kraju .