Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8257
Stary 28.11.2010, 21:09
domofon napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/141/news1...h-w-Legii.html

dlaczego Legia potrafila go wypatrzec a my nie?
A kim on jest że mieliśmy go wypatrzeć? Przecież wypatrzyliśmy już Bunozę a to jest porównywalnej klasy zawodnik a nawet lepszy który przyszedł do nas z lepszego zespołu i lepszej ligi również pukający do pierwszej reprezentacji swojego kraju .
Odpowiedz cytując