Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
domofon
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
8255
28.11.2010, 21:05
http://www.90minut.pl/news/141/news1...h-w-Legii.html
dlaczego Legia potrafila go wypatrzec a my nie?
domofon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do domofon
Znajdź inne posty napisane przez domofon