flamengista napisał(a):

|
Bez przesady. Coś się zmieniło od tej kolejki w kwestii Cracovii i jej formy? Nie. Pasy to dalej najsłabsza drużyna ekstraklasy. I nawet słabo grająca Legia raczej ją ogra.
|
Dokładnie, ich obrona dalej żyje kolorowo i nie ma widoków na to, by grała defensywnie.
A Legia to nie jest drużyna, której Krzywicki strzeli gola. Aż tak słabi to nie są.
kreseq napisał(a):

Nie wyzywac sie na nim. Przegrali mecz, ktory mogeli zremisowac ( powiedzmy to szczerze ze byla taka szansa ), na trybunach malo ludzi, przyspiewki bez ladu i skladu, ciskanie sniegiem w graczy, forum od rana nie dziala, duzo straty do czolowych druzyn, Wojciechowski na tronie, Janas na lawce...ma prawo sie zdenerwowac 
|
A jutro sprawdzian z polskiego i Pani będzie pytać z mnożenia.