Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7361
Stary 28.11.2010, 21:03
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady. Coś się zmieniło od tej kolejki w kwestii Cracovii i jej formy? Nie. Pasy to dalej najsłabsza drużyna ekstraklasy. I nawet słabo grająca Legia raczej ją ogra.
Dokładnie, ich obrona dalej żyje kolorowo i nie ma widoków na to, by grała defensywnie.
A Legia to nie jest drużyna, której Krzywicki strzeli gola. Aż tak słabi to nie są.

kreseq napisał(a):Wyświetl post
Nie wyzywac sie na nim. Przegrali mecz, ktory mogeli zremisowac ( powiedzmy to szczerze ze byla taka szansa ), na trybunach malo ludzi, przyspiewki bez ladu i skladu, ciskanie sniegiem w graczy, forum od rana nie dziala, duzo straty do czolowych druzyn, Wojciechowski na tronie, Janas na lawce...ma prawo sie zdenerwowac
A jutro sprawdzian z polskiego i Pani będzie pytać z mnożenia.
Odpowiedz cytując