Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7358
Stary 28.11.2010, 21:00
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak tak słaba Wisła mogła wywieźć punkty z K6. Tym bardziej, że Polonia powinna strzelić kilka goli. Niestety drużyna nie wykorzystuje dobrych sytuacji.

Śmiejecie się na kilka stron z dziewczyny Wojciechowskiego, to wklejcie zdjęcia swoich modelek.

Co do Małeckiej. Życzyć tylko połamania kończyn albo na boisku albo poza boiskiem.
Gość wymiata

"Dziewczyna Wojciechowskiego "

Kuwa on na prawdę musi mieć z 12 lat skoro na klasyczną blacharę która łazi za kasiastym kmiotem ( w dodatku starym ramolem ) mówi "jego dziewczyna"
Swoją drogą to ma ktoś może zdjęcie Wojciechowskiego w złotym łańcuchu? Bo że w takowym łaził to więcej niż pewne.
Noż kuwa : "dziewczyna Wojciechowskiego" )))))))))))))

edit: nie dawajcie mu czasami bana jeżeli mogę o to prosić. W każdej społeczności musi być jakiś wioskowy głupek !
Ostatnio edytowane przez rafkur : 28.11.2010 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując