PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Nie wiem jak tak słaba Wisła mogła wywieźć punkty z K6. Tym bardziej, że Polonia powinna strzelić kilka goli. Niestety drużyna nie wykorzystuje dobrych sytuacji.
Śmiejecie się na kilka stron z dziewczyny Wojciechowskiego, to wklejcie zdjęcia swoich modelek.
Co do Małeckiej. Życzyć tylko połamania kończyn albo na boisku albo poza boiskiem.
|
Gość wymiata
"Dziewczyna Wojciechowskiego "


Kuwa on na prawdę musi mieć z 12 lat skoro na klasyczną blacharę która łazi za kasiastym kmiotem ( w dodatku starym ramolem ) mówi "jego dziewczyna"

Swoją drogą to ma ktoś może zdjęcie Wojciechowskiego w złotym łańcuchu? Bo że w takowym łaził to więcej niż pewne.
Noż kuwa : "dziewczyna Wojciechowskiego" )))))))))))))
edit: nie dawajcie mu czasami bana jeżeli mogę o to prosić. W każdej społeczności musi być jakiś wioskowy głupek !