Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7357
Stary 28.11.2010, 21:00
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że wy zremisujecie (Arka u siebie nie przegrywa, a Wy na wyjazdach jesteście średni - nie wygracie 3 z rzędu). Ale zgadzam się, że my pewnie przegramy. Każdy kolejny mecz gramy slabiej, a Cracovia będzie nakręcona ostatnim meczem.

Ale i tak w perspektywie wiosny i łatwiejszego terminarza i w kontekście fatalnej rundy - max 3 pkt do Was (choć pewnie 1) jest odrabialne.
Bez przesady. Coś się zmieniło od tej kolejki w kwestii Cracovii i jej formy? Nie. Pasy to dalej najsłabsza drużyna ekstraklasy. I nawet słabo grająca Legia raczej ją ogra.

Co do naszego meczu. Wielu zapomina, na jakiej nawierzchni przyjdzie nam grać. To będzie wielki atut gospodarzy, więc o jakiekolwiek punkty w Gdyni będzie trudno.

A i tak w tej rundzie ugraliśmy znacznie więcej, niż powinniśmy. Przy obecnym składzie zakrawa to na cud.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując