0 22 napisał(a):

Myślę, że wy zremisujecie (Arka u siebie nie przegrywa, a Wy na wyjazdach jesteście średni - nie wygracie 3 z rzędu). Ale zgadzam się, że my pewnie przegramy. Każdy kolejny mecz gramy slabiej, a Cracovia będzie nakręcona ostatnim meczem.
Ale i tak w perspektywie wiosny i łatwiejszego terminarza i w kontekście fatalnej rundy - max 3 pkt do Was (choć pewnie 1) jest odrabialne.
|
Bez przesady. Coś się zmieniło od tej kolejki w kwestii Cracovii i jej formy? Nie. Pasy to dalej najsłabsza drużyna ekstraklasy. I nawet słabo grająca Legia raczej ją ogra.
Co do naszego meczu. Wielu zapomina, na jakiej nawierzchni przyjdzie nam grać. To będzie wielki atut gospodarzy, więc o jakiekolwiek punkty w Gdyni będzie trudno.
A i tak w tej rundzie ugraliśmy znacznie więcej, niż powinniśmy. Przy obecnym składzie zakrawa to na cud.