0 22 napisał(a):

Myślę, że wy zremisujecie (Arka u siebie nie przegrywa, a Wy na wyjazdach jesteście średni - nie wygracie 3 z rzędu). Ale zgadzam się, że my pewnie przegramy. Każdy kolejny mecz gramy slabiej, a Cracovia będzie nakręcona ostatnim meczem.
Ale i tak w perspektywie wiosny i łatwiejszego terminarza i w kontekście fatalnej rundy - max 3 pkt do Was (choć pewnie 1) jest odrabialne.
|
Nie sądzę. My w Gdyni wygrać musimy, jeśli chcemy mieć spokojną zimę. No i wydaje mi się, że Wy co najmniej zremisujecie w Kałuży, przegranej raczej Wam nie wróżę.