Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7356
Stary 28.11.2010, 20:59
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że wy zremisujecie (Arka u siebie nie przegrywa, a Wy na wyjazdach jesteście średni - nie wygracie 3 z rzędu). Ale zgadzam się, że my pewnie przegramy. Każdy kolejny mecz gramy slabiej, a Cracovia będzie nakręcona ostatnim meczem.

Ale i tak w perspektywie wiosny i łatwiejszego terminarza i w kontekście fatalnej rundy - max 3 pkt do Was (choć pewnie 1) jest odrabialne.
Nie sądzę. My w Gdyni wygrać musimy, jeśli chcemy mieć spokojną zimę. No i wydaje mi się, że Wy co najmniej zremisujecie w Kałuży, przegranej raczej Wam nie wróżę.
Odpowiedz cytując