Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
2397
28.11.2010, 20:40
Jasno się określił na początku programu że nic nie powie o transferach...
Glik - napewno jest coś na rzeczy
Arboleda - cieżko nie zapytać o takiego piłkarza i nie spróbować (nóż się uda...)
wiślak1906forever
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiślak1906forever
Znajdź inne posty napisane przez wiślak1906forever