Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7353
Stary 28.11.2010, 20:33
0 22 napisał(a):Wyświetl post
To teraz prośba o kolejkę marzeń:

Cracovia - Legia 2 (będzie bardzo ciężko, niestety)
Arka - Wisła 1x (do zrobienia)
Jaga - WKS x2 (do zrobienia, bo WKS jest aktualnie 3 drużyną ostatnich powiedzmy 6 kolejek)

i zimujemy na pierwszym miejscu, po najgorszej rundzie od gdzieś 1990 roku
Nie ma szans zremisujecie z parchami a My pykniemy śledzi ...
Odpowiedz cytując