Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 28.11.2010, 20:06
Pedały z Ligi+ pieprzą o jakimś "splunięciu w kierunku trybun" Małeckiego.
Na buty miał sobie pluć?! Czy może "w strone przeciwników"?

Szukanie dziury w całym (czytaj: chęć zawieszenie Małego i osłabienia Wisły)
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując