PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Nie wiem jak tak słaba Wisła mogła wywieźć punkty z K6. Tym bardziej, że Polonia powinna strzelić kilka goli. Niestety drużyna nie wykorzystuje dobrych sytuacji.
Śmiejecie się na kilka stron z dziewczyny Wojciechowskiego, to wklejcie zdjęcia swoich modelek.
Co do Małeckiej. Życzyć tylko połamania kończyn albo na boisku albo poza boiskiem.
|
Kolego - wypad!! Ale w podskokach. Cierpliwość i gościnność się skończyła.
Nie będzie obrażania zawodników Wisły na tym forum. I to jeszcze przez kibiców innych klubów.
Nie cytujcie tego jegomościa - szkoda czasu.