Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7349
Stary 28.11.2010, 19:46
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak tak słaba Wisła mogła wywieźć punkty z K6. Tym bardziej, że Polonia powinna strzelić kilka goli. Niestety drużyna nie wykorzystuje dobrych sytuacji.

Śmiejecie się na kilka stron z dziewczyny Wojciechowskiego, to wklejcie zdjęcia swoich modelek.

Co do Małeckiej. Życzyć tylko połamania kończyn albo na boisku albo poza boiskiem.
Kolego - wypad!! Ale w podskokach. Cierpliwość i gościnność się skończyła.

Nie będzie obrażania zawodników Wisły na tym forum. I to jeszcze przez kibiców innych klubów.

Nie cytujcie tego jegomościa - szkoda czasu.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 28.11.2010 o godz. 19:49.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując