Robek napisał(a):

|
Na lidera to chyba nie ,bo przeciez przgralismy z Jagą
|
Nie wiem jak teraz, ale wcześniej bezpośrednie mecze liczyły się tylko w końcowej tabeli nie w trakcie sezonu. Zresztą to jest debilne, bo prowadzisz do 29 kolejki osiągasz takie same wyniki jak druga drużyna i kończysz sezon na 2 miejscu.