Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7345
Stary 28.11.2010, 19:03
Robek napisał(a):Wyświetl post
Na lidera to chyba nie ,bo przeciez przgralismy z Jagą
Nie wiem jak teraz, ale wcześniej bezpośrednie mecze liczyły się tylko w końcowej tabeli nie w trakcie sezonu. Zresztą to jest debilne, bo prowadzisz do 29 kolejki osiągasz takie same wyniki jak druga drużyna i kończysz sezon na 2 miejscu.
Odpowiedz cytując