Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7344
Stary 28.11.2010, 19:02
Robek napisał(a):Wyświetl post
Na lidera to chyba nie ,bo przeciez przgralismy z Jagą
Teoretycznaale jest Jaga 0, Wisła 3, Legia 3 i na koniec trzy drużyny po 30 i tutaj jesteśmy najlepsi w małej tabelce.

Scenariusz SF ale czemu nie.

A teoretycznie z drugiej strony runda jesienna się właśnie zakończyła i to Jaga jest pierwsza, za tydzień gramy już rewanże

Spierać się możemy czysto akademicko co się liczy bardziej.
Ostatnio edytowane przez RoS : 28.11.2010 o godz. 19:07.
Odpowiedz cytując