Robek napisał(a):

|
Na lidera to chyba nie ,bo przeciez przgralismy z Jagą
|
Teoretycznaale jest Jaga 0, Wisła 3, Legia 3 i na koniec trzy drużyny po 30 i tutaj jesteśmy najlepsi w małej tabelce.
Scenariusz SF ale czemu nie.
A teoretycznie z drugiej strony runda jesienna się właśnie zakończyła i to Jaga jest pierwsza, za tydzień gramy już rewanże
Spierać się możemy czysto akademicko co się liczy bardziej.