To teraz prośba o kolejkę marzeń:
Cracovia - Legia 2 (będzie bardzo ciężko, niestety)
Arka - Wisła 1x (do zrobienia)
Jaga - WKS x2 (do zrobienia, bo WKS jest aktualnie 3 drużyną ostatnich powiedzmy 6 kolejek)
i zimujemy na pierwszym miejscu, po najgorszej rundzie od gdzieś 1990 roku
