Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
marcinLechia80
Junior Member
Od: 04.2010
Offline
#
19490
28.11.2010, 18:54
Chcem sie wybrać z dziewczyna na sylwestra jaki hotel polecacie blisko rynku? I ew jak mozna z pkp głownego dojechac (nr autobusu ew odleglosc tylko to taxi podjade)?
marcinLechia80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinLechia80
Znajdź inne posty napisane przez marcinLechia80