Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 28.11.2010, 18:20
Kolejny mecz po tym z Zaglebiem,który pokazuje ze liga sie wyrownała ,remis czy 3 pkt. dla Polonii(w tym niepodyktowany karny) bardziej zasluzone , ale liczy sie to co w sieci
Odpowiedz cytując