Teraz niech jeszcze Jaga straci punkty i będzie wręcz absurdalnie ( pamiętając o początkach tego sezonu )
PhantomRanger napisał(a):

|
Pamiętam tylko jednego idiotę, która [ przyznam nie wiem jakim cudem ] wylazł na dach nowowybudowanej trybunie południowej i rzucał śnieżkami [ bodajże w 2005 to było] co i tak było dosyć infantylne, ale nie były to bryłki lodu. Jeżeli jednak nie widzisz różnicy w obrzucaniu zawodników lodem, a wygwizdaniu ich to najzwyczajnie w świecie jest mi Cię żal. Później nie przypominam sobie, aby jakiś lód był rzucany w piłkarzy.
|
Pamiętam ten mecz - jakiś oszołom naparzał w Cabaja. Ze starego C też coś białego leciało. Bez względu na przeciwnika jest to buractwo ale jednak mniejsze niż walenie w swoich.