gigant napisał(a):

|
Karny ewidentny i nie ma się co oszukiwac. Pawełek teraz broni wszystko, to sędzia słusznie stwierdził, że szkoda Wojciechowskiemu i reszcie ligi robić nadzieję.
|
To jest akurat prawda. Świetnie wyjął strzał Tosika w pierwszej połowie.