Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7321
Stary 28.11.2010, 17:43
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Kibice Groclinu to Ci, którzy już od 80 minuty zaczęli opuszczać stadion?
To Ci którzy nie tylko w Wiślaków, ale także w swoim graczy po meczu śnieżkami rzucali?
No tak, prawdziwa "duma stolicy"

Rozumiem, że wiele piosenek jest uniwersalnych i stosuje je większość ekip. Ale wymaga to minimum rozumu, żeby chociaż liczba sylab się zgadzała bo później brzmi to dość komicznie. Po-lo-nia grać, k*** mać (zamiast 2 sylab)...

Co by o Wojciechowskim nie mówić złego to niezłą sobie laseczkę znala$$$ł
My nigdy sniezkami nie rzucaliśmy nie? Ciekawe czym rózni się to od gwizdania na własnych piłkarzy?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując