Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7318
Stary 28.11.2010, 17:32
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Nie, chociaż również końcówka 'ów'. Rozumiem, że jak karny dla osobistej kosy to mam udawać, że go nie było. Też ciekawa koncepcja
Doszukujesz się podtekstów tam gdzie ich nie ma.

Też uważam, że karny ale widać wyraźnie było go dopiero w powtórce.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 28.11.2010 o godz. 17:35.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując