Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7316
Stary 28.11.2010, 17:31
Według mnie karny był ewidentny.

Tyle, że jakie to ma znaczenie w kontekście faworyzowania Legii i np. ostatniej decyzji w sprawie Komorowskiego?

Sędzia zawsze może się pomylić, natomiast w tamtym przypadku, zbiera się sztab i oglądając powtórki na których ordynarnie widać to co widać i tak wnioskuje żeby Komorowskiego nie karać. Bądźmy poważni! Jestem daleki od teorii spiskowych ale takie decyzje centrali są po prostu skandaliczne.

Coś mamy szczęście do tej Polonii. Choćbyśmy grali nie wiem jaką padakę 3 punkty zazwyczaj trafiają do nas.
Odpowiedz cytując