Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7311
Stary 28.11.2010, 17:23
Co do karnego to nie wiem czy był aż tak ewidentny, ale z tego co na powtórkach widać kontakt był. Więc w tej sytuacji szczęście w osobie sędziego nam dopisało. Ale szczerze mówiąc bardziej bałem się przy strzale w końcówce obok lewego słupka...

A tabela rzeczywiście z kolejki na kolejkę robi się coraz ciekawsza. Oczywiście z naszej i może jeszcze Legii perspektywy. Jaga wygląda na prawdę nader solidnie i słowa uznania należą się Probierzowi. Niemniej jednak ciężko mi uwierzyć, alby do końca sezonu utrzymali taki poziom. Moim zdaniem będą grali w pucharach co i tak będzie dla nich bardzo dużym osiągnięciem ale mistrza moim zdaniem nie zdobędą.
Odpowiedz cytując