PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
Widzew - najlepsza ekipa kibicowska w Polsce. Do nich blisko, fajnie się ich ogląda. Mecze z nimi są zacięte.
|
Napisz wprost, że się wąchacie z Red Bulsami czy innymi FC Warszawami, a nie będziesz o zaciętych meczach pisał. Problem polega na tym, że na wąchaniu się skończy, bo dla RTS nie jesteście partnerem do poważniejszych rozmów.
P.S. Wspomni ktoś o ewidentnym karnym na Tosiku czy kręcimy bekę dalej, że wiecznie faworyzowana Legia?
