Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7309
Stary 28.11.2010, 17:17
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Widzew - najlepsza ekipa kibicowska w Polsce. Do nich blisko, fajnie się ich ogląda. Mecze z nimi są zacięte.
Napisz wprost, że się wąchacie z Red Bulsami czy innymi FC Warszawami, a nie będziesz o zaciętych meczach pisał. Problem polega na tym, że na wąchaniu się skończy, bo dla RTS nie jesteście partnerem do poważniejszych rozmów.

P.S. Wspomni ktoś o ewidentnym karnym na Tosiku czy kręcimy bekę dalej, że wiecznie faworyzowana Legia?
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując