Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8921
Stary 28.11.2010, 17:11



LE na następne dni.

a na dziś tak jak wklejałem wcześniej, Wisła wygrała, teraz czas na Jagę i wpadną 4 dyszki.
Powód: KUPON MOŻE NIE REWELKA - ALE ZA ZŁOCIAKA MOŻE BĘDZIE NA ZGRZEWKĘ ;-)
Ostatnio edytowane przez nbp : 28.11.2010 o godz. 17:12.
Odpowiedz cytując