Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
8921
28.11.2010, 17:11
LE na następne dni.
a na dziś tak jak wklejałem wcześniej, Wisła wygrała, teraz czas na Jagę i wpadną 4 dyszki.
Powód: KUPON MOŻE NIE REWELKA - ALE ZA ZŁOCIAKA MOŻE BĘDZIE NA ZGRZEWKĘ ;-)
Ostatnio edytowane przez nbp : 28.11.2010 o godz. 17:12.
nbp
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez nbp