Wyświetl pojedynczy post
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 28.11.2010, 16:57
Maxior napisał(a):Wyświetl post
Zajebiscie, choć nerwowo momentami. Podpisywać kontrakt z Pawelkiem, broni fantastycznie ostatnio
Ale tygodniowy. Bo jak widać, wizja wygasającego kontraktu działa na Mario bardzo mobilizująco.

Co do meczu, to cieszą 3 pkty uzyskane w dość przeciętnym stylu.

Na + : 3 punkty, Mały, Pawełek, Cikos, piłkarze Polonii
Na - : kulawy styl, Kirm, Chavez!!!!

Czy mi się wydawało, czy Wojciechowski po meczu wytarł "smarka" w szalik Polonii?
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 28.11.2010 o godz. 17:07.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując