Maxior napisał(a):

Zajebiscie, choć nerwowo momentami. Podpisywać kontrakt z Pawelkiem, broni fantastycznie ostatnio
|
Ale tygodniowy. Bo jak widać, wizja wygasającego kontraktu działa na Mario bardzo mobilizująco.
Co do meczu, to cieszą 3 pkty uzyskane w dość przeciętnym stylu.
Na + : 3 punkty, Mały, Pawełek, Cikos, piłkarze Polonii

Na - : kulawy styl, Kirm, Chavez!!!!
Czy mi się wydawało, czy Wojciechowski po meczu wytarł "smarka" w szalik Polonii?