Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 28.11.2010, 16:07
kto na ławie oprócz kowalskiego i z wyjątkiem kontuzjowanych Nordiego i Maćka ?

Bo jakoś w relacji live na twsd nie jest podany, a oglądam w necie i komentatorzy też nie powiedzieli kto grzeję ławę.
Odpowiedz cytując