Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 28.11.2010, 15:58
Komentuję chyba Przytuła, już jebali z niego na jednym z portali.
Zaraz jakaś czerwień dla Wisły poleci, mam nadzieje że Maskaant wie co robi bo Wilk i Piotr Brożek czekają, niech sobie przypomni mecz w Łodzi, tak, to był ten sam sędzia
Odpowiedz cytując