Wyświetl pojedynczy post
nicramus
Junior Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 28.11.2010, 15:46
RAF napisał(a):Wyświetl post
Calkiem niezly mecz w moim odczuciu. Nie spodziewalem sie powtorki z Legia (gramy na wyjedzie) i z Lecha (druzyna chyba dojrzala, czas robi swoje) ale obiektywnie poza pierwszym kwadransem nie gramy zlego meczu
Nie napisałem, że gramy zły mecz, napisałem jedynie, że nie gramy "wielkiego meczu" . Wynik jest najlepszym dowodem na to, że jak dotąd jest ok , a na razie poczekam z porównaniami do tamtych meczy, bo jeszcze może być różnie. Na pewno lepiej żeby było tak jak z poległą ;p niż jak z Lechem i żeby Przyrowski jeszcze pare razy wyciągnął piłkę z siatki.
Odpowiedz cytując