dj_ibutti napisał(a):

Kord - Pomijając to, że to nie Obtułowicz robi wizualki. Zrozum, że wizualizacja miała dotyczyć STADIONU, a to że w tle dał boiska i żywopłot, a nie beton albo papier, to nie ma żadnego znaczenia. Można się dop....ć do wiat/kosiarek itp., jak najbardziej słusznie, ale czemu służy Twój post i dop....e się do starej wizualizacji, to nie rozumiem...
|
Wkleiłem to zdjęcie trochę w formie żartu i ku przestrodze. Jeśli będą budować tę bazę treningową, trzeba wybrać jakąś firmę, która ma doświadczenie w projektowaniu i budowie tego typu obiektów, a nie jakiegoś starego dziada. Koniec tematu.