Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ribas
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
7279
28.11.2010, 14:46
Widzę, że stadion dumy stolicy jak zawsze pęka w szwach.
A później biedakom zaniżają liczby.
Ribas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ribas
Znajdź inne posty napisane przez Ribas