Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16567
Stary 28.11.2010, 14:40
Działki 179, są Miejskie, przekazane w użytkowanie w. Cracovii. Przynajmniej tak twierdzą w Cracovii... (kiedyś chcieliśmy zorganizować turniej na tym bocznym boisku).

Kord - Pomijając to, że to nie Obtułowicz robi wizualki. Zrozum, że wizualizacja miała dotyczyć STADIONU, a to że w tle dał boiska i żywopłot, a nie beton albo papier, to nie ma żadnego znaczenia. Można się dop....ć do wiat/kosiarek itp., jak najbardziej słusznie, ale czemu służy Twój post i dop....e się do starej wizualizacji, to nie rozumiem...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując