Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16565
Stary 28.11.2010, 14:03
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Nie znasz się, to się nie wypowiadaj.... Tak samo jak zaplanował wielki żywopłot? Użyj mózgu... to jest tylko tło do wizualizacji STADIONU.
Czyli wg Ciebie Obtułowicz jest geniuszem. Nawet na poglądowej wizualizacji nie powinien pokazywać takich głupot. Te wszystkie wiaty przy wejściu, wyjazd na kosiarki na srodku trybuny, okrąglak, 100-metrowe trybuny za bramkami świadczą, że nie jest zbyt dobrym architektem o czym już dawno wiemy.
Odpowiedz cytując