dj_ibutti napisał(a):

|
Nie znasz się, to się nie wypowiadaj.... Tak samo jak zaplanował wielki żywopłot? Użyj mózgu... to jest tylko tło do wizualizacji STADIONU.
|
Czyli wg Ciebie Obtułowicz jest geniuszem. Nawet na poglądowej wizualizacji nie powinien pokazywać takich głupot. Te wszystkie wiaty przy wejściu, wyjazd na kosiarki na srodku trybuny, okrąglak, 100-metrowe trybuny za bramkami świadczą, że nie jest zbyt dobrym architektem o czym już dawno wiemy.