Wyświetl pojedynczy post
kurde
Junior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: kurde

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16562
Stary 28.11.2010, 13:45
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Właśnie o takie "kwiatki" mi chodziło. Niestety życie nauczyło mnie, że krakowskie inwestycje potrafią zaskakiwać (patrz karetka wjeżdżająca przez okrąglak, trybuna za bramką na długość bodaj 100 m, podczas gdy boisko ma 68).


BTW, może ktoś kompetentny się wypowiedzieć na temat trybun za bramkami. Wychodząc po meczu panuje tam nieziemski ścisk. Ludzie prawie się tratują, a i tak idą dość powoli. Gdyby nie daj Bóg potrzebna była szybka ewakuacja, jestem niemal pewien, że byłyby jej ofiary... Innymi słowy wygląda to jakby na jedno wyjście z sektora przypadało zbyt wielu kibiców. Jak to wygląda od strony przepisów? Są one aż tak nieżyciowe?
Wg przepisów ppoż : na każde 100 osób szerokość wyjścia ewakuacyjnego musi mieć o,6m ale nie mniej niż 90cm. Czyli w przypadku kiedy na sektorze jest ca 1000 osób to szerokość wyjscia ewakuacyjnego musi miec 1000os. x 0,6m
czyli daje nam to 6m światło pzejścia. Taka sama jest zasada co do schodów.
Odpowiedz cytując