Ogryzek napisał(a):

Jak to o o im chodzi?
Można znowu pośmiać się z Patryka, a to jest takie zabawne dla niektórych.....
|
wrzuć na luz, a nie spinaj z samego rana
smieszne jest zestawienie jeden wypowiedzi RM ze on lepiej mówi po Polsku niż Mały po Angielsku, a następnie Patryk wypowiada się że mozna z Robertem porozmawiać, pożartować
