Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3313
Stary 28.11.2010, 13:05
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jak to o o im chodzi?

Można znowu pośmiać się z Patryka, a to jest takie zabawne dla niektórych.....
wrzuć na luz, a nie spinaj z samego rana

smieszne jest zestawienie jeden wypowiedzi RM ze on lepiej mówi po Polsku niż Mały po Angielsku, a następnie Patryk wypowiada się że mozna z Robertem porozmawiać, pożartować
Odpowiedz cytując