Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19485
Stary 28.11.2010, 13:03
bondTSW napisał(a):Wyświetl post
Cześć,

Poleci ktoś dobrego i w miarę taniego optyka? Dobrego mam na myśli to, że pomoże w wyborze oprawek itp...
Proszę o opinie osób, które same noszą extra oczy i mają wyrobione zdanie w temacie..

z góry dzięki!
http://www.fielmann.pl/kompletna-cena

Okulary (oprawki + szkła) za 60 zł, to całkiem niezła cena. W cenie masz też badania wzroku.

Od 5 lat jestem ich klientem i nie narzekam.
Powód: tralalala
Ostatnio edytowane przez snyrting : 28.11.2010 o godz. 13:04.
Odpowiedz cytując