bondTSW napisał(a):

Cześć,
Poleci ktoś dobrego i w miarę taniego optyka? Dobrego mam na myśli to, że pomoże w wyborze oprawek itp...
Proszę o opinie osób, które same noszą extra oczy i mają wyrobione zdanie w temacie..
z góry dzięki!
|
http://www.fielmann.pl/kompletna-cena
Okulary (oprawki + szkła) za 60 zł, to całkiem niezła cena. W cenie masz też badania wzroku.
Od 5 lat jestem ich klientem i nie narzekam.