Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19484
Stary 28.11.2010, 13:01
Cześć,

Poleci ktoś dobrego i w miarę taniego optyka? Dobrego mam na myśli to, że pomoże w wyborze oprawek itp...
Proszę o opinie osób, które same noszą extra oczy i mają wyrobione zdanie w temacie..

z góry dzięki!

dzięki Snyrting.
czytałem opinie nt. tego fielmann'a, i jeśli chodzi o Bonarkę, to kiepsko tam z fachową obsługą.
Ale tak jak mówię, to są opinie z netu.

60,00 PLN to całkiem fajnie, u mnie w Krzeszo mi wycenili oprawki + szkła na około 600,00 PLN
Powód: odp.
Ostatnio edytowane przez bondTSW : 28.11.2010 o godz. 13:07.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując