|
Cześć,
Poleci ktoś dobrego i w miarę taniego optyka? Dobrego mam na myśli to, że pomoże w wyborze oprawek itp...
Proszę o opinie osób, które same noszą extra oczy i mają wyrobione zdanie w temacie..
z góry dzięki!
dzięki Snyrting.
czytałem opinie nt. tego fielmann'a, i jeśli chodzi o Bonarkę, to kiepsko tam z fachową obsługą.
Ale tak jak mówię, to są opinie z netu.
60,00 PLN to całkiem fajnie, u mnie w Krzeszo mi wycenili oprawki + szkła na około 600,00 PLN
Powód: odp.
Ostatnio edytowane przez bondTSW : 28.11.2010 o godz. 13:07.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
|