wierny napisał(a):

|
Powiedział też że gotowe będzie za 2-3 lata więc nie za szybko.
|
Jeśli tylko zostanie to zrobione zgodnie ze sztuką budowlaną i bez wałków to z przyjemnością poczekam. Baza treningowa to podstawa. Bez niej jesteśmy w czarnej d****. A mówiąc o należycie przeprowadzonej inwestycji mam na myśli m.in. dobry, FUNKCJONALNY projekt, na który już oczekuję
Żeby się nie okazało, że tutaj o szatni zapomnieli, tam toalety nie ma, a przez środek boiska będzie prowadziła droga dojazdowa pod budynek klubowy.