Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
Lewy'88
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
1142
28.11.2010, 11:34
mb_1906
napisał(a):
Tak jak koledzy wyżej pisali, ale podstawą w spalaniu tłuszczu jest dobra redukcyjna DIETA. Bez tego ani rusz.
dokładnie. Dabrdzo dobry jest jeszcze, choć ciężki trening interwałowy
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
Lewy'88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lewy'88
Znajdź inne posty napisane przez Lewy'88