Wyświetl pojedynczy post
Lewy'88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1142
Stary 28.11.2010, 11:34
mb_1906 napisał(a):Wyświetl post
Tak jak koledzy wyżej pisali, ale podstawą w spalaniu tłuszczu jest dobra redukcyjna DIETA. Bez tego ani rusz.

dokładnie. Dabrdzo dobry jest jeszcze, choć ciężki trening interwałowy
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
Odpowiedz cytując