Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7277
Stary 28.11.2010, 03:20
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Zbanować i ukrzyżować!
Zostafcie kszyrza mjastu!



Troll zwykły, przestańcie z nim dyskutować i tyle, a nie rozkmina na pięć stron jaki ten PDS głupi i zakompleksiony.

Bardziej w temacie. Liga nie przestaje zaskakiwać. Wczoraj Cracovia punktuje, dzisiaj Widzew przejechał się po Górniku, który był chyba najsłabszą ekipą, która w tej rundzie gościła w Łodzi. Do tego kolejny remis Arki, ale tym razem bramkowy, sensacyjna wygrana Zagłębia (strzelić trzy bramki bez napadziora to jest sensacja). No i remis w Kielcach, który cieszy wszystkich poza bezpośrednio zainteresowanymi stronami. Jakby jeszcze Ruch dał radę Jadze jutro, to w tabeli znowu by się zakotłowało, bo i Ruch poszedłby w górę i peleton by trochę nadgonił do lidera.
Odpowiedz cytując