1q2 napisał(a):

Zostafcie kszyrza mjastu!
Troll zwykły, przestańcie z nim dyskutować i tyle, a nie rozkmina na pięć stron jaki ten PDS głupi i zakompleksiony.
Bardziej w temacie. Liga nie przestaje zaskakiwać. Wczoraj Cracovia punktuje, dzisiaj Widzew przejechał się po Górniku, który był chyba najsłabszą ekipą, która w tej rundzie gościła w Łodzi. Do tego kolejny remis Arki, ale tym razem bramkowy, sensacyjna wygrana Zagłębia (strzelić trzy bramki bez napadziora to jest sensacja). No i remis w Kielcach, który cieszy wszystkich poza bezpośrednio zainteresowanymi stronami. Jakby jeszcze Ruch dał radę Jadze jutro, to w tabeli znowu by się zakotłowało, bo i Ruch poszedłby w górę i peleton by trochę nadgonił do lidera.