1q2 napisał(a):

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykul...z_komisow.html
Wychodzi z tego że jeśli komis nie przerejestrował auta to musi Ci dać umowę kupna-sprzedaży poprzedniego właściciela a ubezpieczenie tez powinno być.Jest tylko kwestia czy kontynuujesz ubezpieczenie poprzedniego właściciela czy rezygnujesz z niego i ubezpieczasz auto w firmie w której Ty chcesz.Ale ogólnie auto w momencie kupna powinno mieć OC - jeśli nie ma to pytaj sprzedawcy jak on to widzi.
|
Dzięki,w sumie zamiast wertować przepisy i wywarzać wywarzone drzwi, mogłem od razu zapytać.