Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7260
Stary 28.11.2010, 00:06
1q2 napisał(a):Wyświetl post
PoloniaDumaStolicy - korzystając że jesteś.Jak u Was z murawą?
W porównaniu do poprzedniego sezonu stan lepszy, bo latem ubytki były uzupełniane. Ale to nie była wymiana murawy, tylko raczej dosiewanie trawy. WOSiR nie zgodził się na wymianę nawet wtedy jak klub chciał to zrobić za swoją kasę, a po jakimś czasie dostać zwrot. Pewnie jutro będzie w tragicznym stanie, skoro spadł śnieg. "Greenkeeper" z WOSiR-u nie potrafi obsługiwać systemu podgrzewania. To właśnie on rok temu tak załatwił boisko, że na wiosnę przypominało łąkę (w czasie zimy "spalił" trawę).

Jachting. Brzyski boi się, ale jakoś dał radę polecieć do Tajlandii z kadrą (chyba musiał brać leki uspokajające). No i jeszcze Sadlok ma lęk przed lataniem.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując