1q2 napisał(a):

|
PoloniaDumaStolicy - korzystając że jesteś.Jak u Was z murawą?
|
W porównaniu do poprzedniego sezonu stan lepszy, bo latem ubytki były uzupełniane. Ale to nie była wymiana murawy, tylko raczej dosiewanie trawy. WOSiR nie zgodził się na wymianę nawet wtedy jak klub chciał to zrobić za swoją kasę, a po jakimś czasie dostać zwrot. Pewnie jutro będzie w tragicznym stanie, skoro spadł śnieg. "Greenkeeper" z WOSiR-u nie potrafi obsługiwać systemu podgrzewania. To właśnie on rok temu tak załatwił boisko, że na wiosnę przypominało łąkę (w czasie zimy "spalił" trawę).
Jachting. Brzyski boi się, ale jakoś dał radę polecieć do Tajlandii z kadrą (chyba musiał brać leki uspokajające). No i jeszcze Sadlok ma lęk przed lataniem.