Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7257
Stary 27.11.2010, 23:51
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
A mógłbyś tak w dwóch zdaniach objaśnić każdy z wymienionych zespołów? Dlaczego?
Lech - jakoś od sezonu 2005/06. Zaczęło się od zaproszenia na trybunę gospodarzy (zamknięty sektor gości), po czym Lech obił naszych. Od tego momentu było trochę spięć na meczach z nimi. Poza tym grają ciekawą piłkę i często z nami przegrywają.

Arka - za namową Lecha zerwała zgodę z nami. Nie jest lubiana na Polonii.

Widzew - najlepsza ekipa kibicowska w Polsce. Do nich blisko, fajnie się ich ogląda. Mecze z nimi są zacięte.

A Wisła? W ostatnich latach graliśmy w drugiej lidze, a potem u Was zamknięty sektor, więc nie mogliśmy wejść. Wy nie przyjeżdżaliście do nas w liczbach robiących jakiś szał. Poza tym przypomnijcie sobie czy często bluzgaliśmy na Was w tych spotkaniach (pewnie nie więcej niż na Śląsk czy Ruch. Od kilku lat grać futbol nieatrakcyjny do oglądania. Wybitnych piłkarzy nie macie. Ratuje Was tylko to , że jesteście z miasta Cracovii
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez PoloniaDumaStolicy : 27.11.2010 o godz. 23:54.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując