1q2 napisał(a):

|
A jesteś pewien że to auto nie jest ubezpieczone?
|
Tego do końca nie wiem.
A i druga rzecz. Rejestracja samochodu odbywa się na podstawie dowodu własności, tutaj jest f-ra VAT. Wszystko jest ok jeśli w dowodzie rejestracyjnym wklepany jest komis. Zazwyczaj tak nie jest i widnieje tam osoba prywatna.
Na logikę urząd nie powienien tego rejestrować, jak to jest?