Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
chester
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Joli Bord
Offline
#
7251
27.11.2010, 22:58
Groclin ma podgrzewaną murawę? Bo trochę śniegu spadło dziś w Warszawie...
chester
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chester
Odwiedź stronę domową użytkownika chester!
Znajdź inne posty napisane przez chester