Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7247
Stary 27.11.2010, 22:39
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Lech, Widzew, Arka, Legia.

W sumie nawet rozumiem - Lech i Arka akurat na poziomie Polonii biorąc pod uwagę osiągnięcia ( zeszłorocznym przypadkiem się nie emocjonuję) - tradycje mocno dyskusyjne ( korupcja plus kupowanie licencji), Legia wiadomo - w sumie derby bo nowa siedziba klubu jednak w Warszawie. Widzew mi trochę nie pasuje bo jednak klub z tradycjami.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 27.11.2010 o godz. 22:43.
Odpowiedz cytując