PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
Lech, Widzew, Arka, Legia.
|
W sumie nawet rozumiem - Lech i Arka akurat na poziomie Polonii biorąc pod uwagę osiągnięcia ( zeszłorocznym przypadkiem się nie emocjonuję) - tradycje mocno dyskusyjne ( korupcja plus kupowanie licencji), Legia wiadomo - w sumie derby bo nowa siedziba klubu jednak w Warszawie. Widzew mi trochę nie pasuje bo jednak klub z tradycjami.