Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
MK08
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: R22
Offline
#
19470
27.11.2010, 22:36
DominoForza
napisał(a):
http://czcionki.skryptoteka.pl/czcio...whitebold.html
szukaj w podobnych bo to chyba nie ta , czcionki 3 D
a jednak są takie czcionki...
MK08
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MK08
Znajdź inne posty napisane przez MK08